Program pro poskytování dotací v oblasti SPORTU v roce 2022 z rozpočtu statutárního města Ústí nad Labem

Vážení a milí rodiče,

rádi bychom Vás touto cestou požádali o vyplnění formuláře pro podporu našich členů a námi pořádaných kroužků. Jedná se o "Program pro poskytování dotací v oblasti SPORTU v roce 2022 z rozpočtu statutárního města Ústí nad Labem".

Bohužel současná situace okolo COVID-19 a s ním spojených nemocí, nás dostala do situace, kdybychom potřebovali tento formulář vyplnit,podepsat a odeslat zpět nejdéle do 11.02.2022. Vyplněný formulář je také možno doručit osobně do Střekov Arény (Jump Ústí nad Labem, Truhlářova 1446/2a, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov, PO-ČT: 14:00 - 20:00 hod.).


Jak formulář vyplnit?

Postačí nám Jméno a příjmení, Rodné číslo, Adresa trvalého pobytu, Telefonický kontakt na rodiče, Datum a podpis rodiče ve spodní části formuláře.

Formulář je třeba vyplnit za každé dítě zvlášť.

1 šek nebo 2 šeky?

V případě, že Váš sportovec navštěvuje ještě jiné zájmové aktivity zvolte prosím 1 šek, v opačném případě zvolte 2 šeky.

Proč?

Rádi bychom tento dotační program využili pro nákup nového sportovního vybavení, pořádání akcí a Workshopů se známými osobnostmi a jinou podporu námi pořádaných zájmových činností.

Chápeme, že je to opravdu za 5 minut 12, proto pokud je tento datum pro Vás problematický, postačí nám pokud nám zpět na tento e-mail odpovíte zda nás podpoříte + počet dětí a podepsaný formulář nám dodáte začátkem příštího týdne, nejpozději však do ST 16.02.2022.

V případě dotazů nebo informací se můžete obrátit na pana Pehla +420 727 820 029.