Gymnastika Ústí nad Labem

Sportovní gymnastika děvčata přijímá své cvičenky od 6. let, kde začínají v přípravce. Kdo se chce naučit jen základní gymnastické cviky je pro ně otevřena kondiční gymnastika.

Co je to gymnastika?

Kroužek gymnastika

Gymnastika je krásným, nesmírně estetickým a ladným olympijským sportem, určeným především dívkám a ženám. Jedná se o soubor tělesných cvičení, jehož cílem je všestranný rozvoj lidského těla, udržení zdatnosti a celkové dobré výkonnosti. Pod pojmem moderní gymnastika pak rozumíme kombinaci těchto tělesných cvičení s prvky baletu, divadelního tance, akrobacie, a to jak s náčiním, tak i bez něj (švihadlo, obruč, stuha, kužely).

Kroužky

Kroužek gymnastiky

Cílem je naučit děti nejen základům gymnastiky, moderní gymnastiky a sportovní přípravy, ale také píli, soustředění, ochotě překonávat překážky, brát sport jako zábavu, spolupracovat, ale i nést vlastní zodpovědnost. Děti by se měly naučit správně běhat, držet tělo při běhu, skákat, házet a chytat míč a další sportovní prvky. Mladší školní věk je vhodný pro nácvik a rozvoj koordinačních schopností.

V lekcích gymnastiky zařazujeme také motorická a kompenzační cvičení na celkový rozvoj, čímž pomáháme rozvíjet všeobecné pohybové návyky či dovednosti a obratnost (opičí dráhy, různá úponová cvičení, lehká gymnastická nebo atletická cvičení aj.). Dětem se tak postupně zvyšuje nejen jejich obratnost a ohebnost celého těla, ale i schopnost koordinace pohybů a rychlost jejich reakce.

Tréninky

Kroužek gymnastika

Pravidelné tréninky jsou naplánované na

  • Úterý 17:00 až 18:30
  • Čtvrtek 17:00 až 18:30

Tréninky se konají ve Střekovské aréně. Tréninky jsou dvakrát týdně a trvají hodinu a půl.

Co děti po dokončení kroužku zvládnou?

  • Správné držení těla
  • Základní gymnastickou sestavu
  • Rozvoj soutěživosti a práce v kolektivu

Přihláška

Pro vyplnění on-line přihlášky musíte být příhlášen!

Přihlásit se k účtu Vytvořit nový účet

Cena

Trénink 2x týdně

Cena základního školného je stanovena na 2.500,- Kč za pololetí školního roku.

Trénink 1x týdně

Cena sníženého školného je stanovena na 1.500,- Kč za pololetí školního roku.

Platba

Platba za kroužek pouze platební kartou on-line. Po vyplnění a odeslání přihlášky se Vám odešlou pokyny k platbě na Vaši e-mailovou adresu, nebo je naleznete v sekci MŮJ ÚČET.

Kde trénujeme

Střekov Aréna

Truhlářova 384/2, 400 03 Ústí nad Labem-Střekov

Provozní řád a Všeobecné podmínky parkourového kroužku 2020 - 2021