Důležité informace k tréninkům

05.10.2017

Informace pro rodiče žáků na kroužku

Tento rok se nám do kroužku přihlásilo hodně nových žáků (členů). Jak jsme Vás již informovali při náboru, tento týden budou mít všichni žáci přístup na všechny lekce kroužku, proto se Vám může zdát, že aktuálně je děcek na kroužku hodně.

Hlavní trenér Karel Komůrka je rozřazuje do jednotlivých lekcí, primárně podle časových možností každého žáka. O rozdělení na jednotlivé tréninky vašich dětí budete informováni emailem nebo jiným způsobem. Zároveň i sami žáci budou vědět, který trénink si vybrali.

Pokud má někdo z rodičů obavy, že se jim naši trenéři pro velký zájem nebudou řádně věnovat, nebojte vlka nic 😊 Od příštího týdne, po rozdělení všech žáků, bude na každé lekci optimální počet účastníků.

Toto opatření bylo nutné hlavně z důvodu, že o náš kroužek je nebývalý zájem, víme jak se kluci a děvčata na parkour těší a bylo nám líto odmítnout právě Vaše dítě. Proto jsme od školy dostali další časy v tělocvičnách a aktuálně přibude další trénink v úterý od 15:30 - 16:30.

Informace o vstupu do tělocvičny

Prosíme rodiče, aby od teď již nevstupovali do tělocvičny v průběhu konání tréninků, a to z důvodu nutného přezouvání všech návštěvníků do tělocvičny. Do ponožek vás opravdu svlékat nechceme. 😊

Jedná se o nařízení ředitele školy, které chrání především Vaše děti, kteří pak musí trénovat v prašném prostředí. To se samozřejmě týká i jednotlivých žáků, kteří se na tréninky musí přezouvat z venkovní obuvi do sálové sportovní obuvi. Ideální jsou boty se světlou podrážkou. Zcela nevhodná je venkovní (např. tracková obuv) s černou podrážkou, která zanechává na parketách nevzhledné stopy. V takovém případě bychom byli nuceni žáka z lekce vyloučit. Mějte prosím pro toto nařízení pochopení, chráníme tím tak zdraví žáků a majetek školy.

Ukázkový trénink jste viděli a další ukázkový trénink uvidíte v předvánoční době.