— Aktuality —
 

PARKOUR pomáhá v překonávání libovolných překážek v okolním prostředí - od větví, přes kameny a skály, až po zábradlí a betonové zdi. V
mnohých aspektech se parkour podobá bojovým uměním. Když se mu člověk věnuje naplno a správně, jde v podstatě o životní cestu a filozofii.
Filozofii, kdy neustále překonáváme překážky, ať už psychické či fyzické.

Tréninky budou probíhat každé pondělí, středu a pátek. Budou se odehrávat na Parkourovém hřišti na Doběticích, které se nachází na rohu ulice Šrámkova a Brandova, naproti domovu důchodců nebo v případech špatného počasí klasicky v tělocvičně ZŠ Elišky Krásnohorské. Jeden trénink bude trvat 1,5 hodiny. Tréninky budou začínat vždy kolem 2. až 3....

Právě byla předána hlavní cena soutěže o teplákovou soupravu Assasin od Českého svazu parkouru jejímu vítězi, Vláďovi Sokolovskému, ještě jednou gratulujeme :)

Před 14 dny jsme pro Vás připravili soutěž pro zkrácení nudy o ceny. Konkrétně o jednu teplákovou soupravu Assasin od Českého svazu parkouru a pro další místa trička PARKOUR ÚSTÍ.

Nudíte se doma v karanténě? Pojďte si s námi zasoutěžit !
Soutěžíme o trička PARKOUR ÚSTÍ a o 1 teplákovou soupravu Asassin od Českého svazu parkouru.

V novém roce pro Vás opět chystáme parkourový tábor na Varvažově. Více informací a registrační formulář najdete pod tlačítkem níže.